5 marca 2014, 23:22
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 9646 razy

Czarno-biały świat marzeń

Czarno-biały świat marzeń

Marzenia w czerni i bieli - prezentujemy zdjęcia które biorą udział w konkursie fotograficznym "Uchwycić marzenia".

Zapraszamy do nadsyłania zdjęć - główną nagrodą jest aparat Olympus Stylus 1 - super smukły, niezwykle potężny i wszechstronny. Marzenia są po to, żeby je spełniać. Konkurs fotograficzny "Uchwycić marzenia" to pomysł, aby wyruszyć w fotograficzną drogę ku swoim pragnieniom. Wykorzystaj swoją pasję, ciekawość i energię, aby pokazać na zdjęciach swoje marzenia.

Konkurs trwa do 5 kwietnia 2014 roku.

Regulamin

Galeria konkursowa

By zgłosić fotografię do konkursu należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu Użytkownika.

 

#1

Fot. fotografiapk

 

czy zwierzęta mają marzenia ...?

Fot. ronin_

 

praiyng__monkey

Fot. Masaki Tu

 

Czas latania

Fot. falkiewicz.p

 

_DSC0792

Fot. deserek

 

"Moja mała wielka miłość"

Fot. karasiu

 

Do woja

Fot. qbishon

 

Prawdziwa kobieta nigdy się nie poddaje.

Fot. monikac20

 

P1013926-Edit

Fot. macieknr1

 

Marzenie drugie

Fot. Jerzy 19

 

Życie...

Fot. Irmina Zybert

 

jj

Fot. roxii

 

marzenia pod choinkę

Fot. ronin_

 

Nagrody

I miejsce

Olympus STYLUS 1: Super smukły. Niezwykle potężny. Wszechstronny.
 

STYLUS 1 to nowy rodzaj aparatu, który łączy w sobie najlepsze technologie serii STYLUS, innowacyjność serii OM-D i jakość obrazu aparatów D-SLR. STYLUS 1 wyposażony jest w ten sam wizjer elektroniczny co OM-D E-M5, obejmujący 100% kadru. Tym samym najnowszy aparat OLYMPUS przewyższa pod względem pola widzenia amatorskie lustrzanki. Niepodważalną zaletą STYLUS 1 jest obiektyw i.ZUIKO DIGITAL z 10,7x powiększeniem i stałym światłem 1:2.8. Obiektyw został tak zaprojektowany, że po wyłączeniu aparatu staje się niewidoczny. STYLUS 1 zachwyca również dużym (1/1,7") sensorem BSI CMOS, praktycznie niespotykanym w tej klasie aparatów. Wszystkie te innowacyjne technologie zamknięto w wyjątkowo kompaktowym korpusie

II i III miejsce

E-akademia fotografii

Ten e-kurs różni się od innych wieloma elementami. Po pierwsze - ilością lekcji - jest ich 44. Po drugie - zakresem wiedzy, który obejmuje obszar od zagadnień dla początkujących, poprzez tematy związane z poszczególnymi rodzajami fotografii, formatami, obróbką i selekcją, aż po zagadnienia bardzo zaawansowane. Po trzecie cały materiał - kilka tysięcy stron lekcji, fotografii, przykładów, testów masz do swojej dyspozycji już od pierwszego dnia rozpoczęcia e-kursu. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić - takiego e-kursu jeszcze nie było i nie znajdziecie go nigdzie indziej. Autorami kursu są zawodowi fotografowie, doświadczeni trenerzy i autorzy wielu cenionych opracowań i fotograficznych poradników. 

[kn_advert]

Wyróżnienia 

Lampa błyskowa w praktyce

Dzięki szkoleniu "Lampa błyskowa w praktyce" będziesz miał okazję nauczyć się właściwie dobierać rodzaje i kolory światła oraz jego odległość i pozycję wobec fotografowanych obiektów. Dowiesz się, jaki wpływ na zdjęcie ma rozmiar źródła i kierunek światła.www.swiatobrazu.pl