Czarny humor znanego klubu dla kobiet

Czarny humor znanego klubu dla kobiet

Słynny, prywatny klub dla kobiet The Wing udostępnił na swoim profilu na Instagramie fotografię, która podzieliła internautów. Obraz przedstawiający lalkę Barbie, która trzyma na tacy głowę Kena i prezentuje jego zakrwawione ciało w lodówce oburzył wielu ludzi, którzy uznali to za żartowanie z problemu przemocy domowej. Inni fotografie autorstwa Mariela Claytona była podpisana słowami: „gdy powie Ci, abyś zrobiła mu kanapkę” uznali za znakomity czarny humor.


Klub The Wing został założony przez Audrey Gelman i Lauren Kassan w 2016 roku i obecnie ma dwa lokale w Nowym Jorku – w Soho i Flatiron Building. Należy do niego 1500 kobiet, a lista oczekujących na przyjęcie obejmuje 8000 kandydatek. Zainteresowanie nie słabnie nawet pomimo wysokich opłat członkowskich wynoszących 2700 USD na rok. Profil klubu na Instagramie śledzi 174 000 użytkowników, stąd nic dziwnego, że zdjęcie nie pozostało niezauważone.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem

Najczęściej czytane w tygodniu