Czarny wojownik. TEST: Nikon COOLPIX P6000

Czarny wojownik. TEST: Nikon COOLPIX P6000

Rodzina Nikon to jeden z producentów, który zajmuje wysoką pozycję na rynku fotograficznym, ale tego nikomu nie trzeba mówić. Na pewno każdy spotkał się z logo tej firmy. Oferty producentów są szerokie prawie tak samo jak szerokie staje się grono klientów. Przez to, że twórców aparatów jest obecnie kilkunastu, o wyborze sprzętu bardzo często decyduje jednak marka, której ufamy przede wszystkim ze względu na doświadczenie w owej dziedzinie, aczkolwiek każdy z nas darzy zaufaniem innego producenta. Tym razem w nasze ręce trafił Nikon COOLPIX P6000. Prezentujemy naszą opinię o użytkowaniu tego sprzętu. O dodatkową recenzję na temat owego Nikona poprosiliśmy również fotografa, specjalistę od cyfrowej obróbki obrazu i wykładowcę Krakowskiej Akademii Fotografii - Adama Śmiałka.

Pierwsze wrażenie i ergonomia obsługi, Ekran LCD i wizjer


 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem