Czeska Toskania na fotografiach Jakuba Kozioła

Czeska Toskania na fotografiach Jakuba Kozioła

Morawy Południowe znajdują się zaledwie 200 kilometrów od polskiej granicy. Nie przez przypadek nazywane są Czeską Toskanią. Podobnie jak włoski region, zachwycają urokliwymi wzgórzami, które mogą być wspaniałą inspiracją dla fotografów.


Nie inaczej było w przypadku Jakuba Kozioła, który na swoich zdjęciach pokazał pola i pagórki ozdobione miękkim, niezwykle plastycznym światłem. Serię fotografii zrealizował jesienią, podczas pobytu w tym regionie wraz z przyjaciółmi. Na prezentowanych przez fotografa zdjęciach można zobaczyć morawski krajobraz układający się w łagodnie falujące linie. Autor świetnie skomponował je z różnymi elementami otoczenia, takimi jak np. nastrojowe kapliczki. Dostrzegł również swoistą oazę obecną pośród gołych pól. Swoje zdjęcia wykonywał o różnych porach dnia.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem