Cztery nowe aplikacje Sony PlayMemories w wersji beta do pobrania

Cztery nowe aplikacje Sony PlayMemories w wersji beta do pobrania

Firma Sony udostępniła testowe wersje czterech nowych aplikacji dla systemu PlayMemories Camera. Mogą z nich skorzystać wszyscy użytkownicy aparatów, obsługujących ten standard: bezlusterkowców Sony NEX-5R, NEX-5T i NEX-6. Narzędzia te w znaczący sposób poprawiają funkcjonalność aparatów i są dostępne bezpłatnie. Jest to część zakrojonej na szeroką skalę akcji publicznych betatestów nowego oprogramowania.


Po raz pierwszy użytkownicy aparatów Sony NEX-5R, NEX-5T i NEX-6 mają okazję, by pomóc innym w robieniu lepszych zdjęć. Firma Sony, działając zgodnie z obowiązującymi trendami, udostępniła wersje próbne (Beta) czterech nowych aplikacji z serwisu PlayMemories Camera Apps. Autorami nowych aplikacji są inżynierowie Sony z tokijskiego zespołu, zajmującego się obrazowaniem cyfrowym. Postawiono przed nimi trudne zadanie: wymyślić nowe funkcje aparatu. Funkcje, których zawsze im brakowało. Teraz użytkownicy trzech modeli NEX mogą pobrać te narzędzia do swojego aparatu, wypróbować — i przekazać swoje opinię i uwagi, wypełniając ankietę internetową.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem