Cztery nowe obiektywy Canon z serii L

Cztery nowe obiektywy Canon z serii L

...w tym aż trzy typu tilt-shift! Firma Canon dzisiejszą premierą zaskoczyła nawet swoich wiernych klientów. Choć przecieki już od jakiegoś czasu sugerowały, że system L już niebawem wzbogaci się o nową optykę, to chyba mało kto przewidywał, że będzie jej aż tyle jednocześnie. I że okażą się to szkła w dużej mierze specjalistyczne, przeznaczone dla bardzo wymagających użytkowników. Na cztery obiektywy tylko jeden z nich jest bowiem tradycyjną konstrukcją typu EF.


Firma Canon wprowadza do swojej oferty obiektywów cztery nowe modele należące do prestiżowej serii L. Są to modele EF 85mm f/1.4L IS USM, TS-E 50mm f/2.8L MACRO, TS-E 90mm f/2.8L MACRO i TS-E 135mm f/4L MACRO odznaczające się bardzo wysoką jakością wykonania oraz oferujące większe możliwości w zakresie kreatywnej kontroli obrazu. Trzy z nich to konstrukcje wyposażone w możliwość regulowania położenia i kąta nachylenia osi optycznej, dzięki czemu zapewniają one maksymalną swobodę kontroli perspektywy, a także głębi i przebiegu płaszczyzny ostrości.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem