Cztery ekrany - dwa aparaty. Samsung ST500 i ST550

Cztery ekrany  - dwa aparaty. Samsung ST500 i ST550

Kolejne dwie nowości od Samsunga to aparaty fotograficzne Samsung ST500 i Samsung ST550. Producent wyposażył je w dwa ekrany LCD, które znajdują się po dwóch stronach obudowy.


Charakterystycznym elementem nowych aparatów Samsunga jest obecność dwóch wyświetlaczy na każdym z nich. Standardowy  - umieszczony na tylnym panelu każdego urządzenia to dotykowy ekran LCD o przekątnej 3,5 cala w  przypadku modelu ST550 i 3 cale w ST500. Wyświetlacz przedni w obu aparatach o przekątnej 1,5 cala jest również dotykowy i przydać się może podczas wykonywania zdjęć z samowyzwalaczem jako ekran wyświetlający pozostały czas do zwolnienia migawki. Umożliwia również wyświetlanie animacji oraz dokładnie tego co samego co na ekranie głównym - przydatne podczas wykonywania autoportretów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem