Czuły na dotyk. TEST: Nikon COOLPIX S60

Czuły na dotyk. TEST: Nikon COOLPIX S60

Od pewnego czasu można spotkać się z urządzeniami elektronicznymi, które posiadają panel dotykowy. Poza telefonami komórkowymi i laptopami technologia ta została zastosowana w cyfrowych aparatach kompaktowych. Firma Nikon w sierpniu 2008 roku zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży modelu COOLPIX S60 - jak określała w informacjach prasowych - eleganckiego aparatu z dużym 3,5 calowym ekranem dotykowym. Jak sprawdza się takie rozwiązanie w praktyce i czy owa technologia jest przydatna w sprzęcie fotograficznym możecie przeczytać w teście. Zapraszamy do lektury.

Pierwsze wrażenie


Pierwsze wrażenie
Aparat z zewnątrz prezentuje się bardzo dobrze. Wzornictwo daleko odbiega od standardów  sprzętu fotograficznego. Małe rozmiary 97 (szer.) x 60 (wys.) x 22 (głęb.) mm, niewielki ciężar (145 g) oraz opływowe kształty sprawiają, że aparat wygląda bardzo tajemniczo i gustownie. Wykonany z mocnego aluminium korpus sprawia wrażenie przyzwoicie wytrzymałego. Aparat dosyć dobrze komponuje się w dłoni.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem