Bezpłatny kurs on-line: Aparat fotograficzny w praktyce

Bezpłatny kurs on-line: Aparat fotograficzny w praktyce

"Kluczowa jest dla mnie wiedza na temat mojego aparatu - muszę znać go tak dobrze, aby zupełnie nie myśleć o tym, co robię" - mówi fotograf dzikiej przyrody Paul Nicklen. Widziałeś kiedyś scenę filmową, w której rekrutom z opaskami na oczach każe się rozebrać i złożyć broń? Wykonaj fotograficzny ekwiwalent tego ćwiczenia. Wybierz ujęcie, a następnie spróbuj ustawić wszystkie parametry z zamkniętymi lub zasłoniętymi oczami. Nie udało się? Weź udział w bezpłatnym e-kursie "Aparat fotograficzny w praktyce, czyli jak wykorzystywać w pełni możliwości sprzętu". Na naszej platformie ww.kursy.swiatobrazu.pl udostępniamy bezpłatnie kurs on-line.By stworzyć fascynujące zdjęcie, potrzebujesz określonych narzędzi i wiedzy o tym, jak z nich efektywnie korzystać. Nowoczesny aparat fotograficzny z wymienną optyką - zarówno lustrzanka cyfrowa jak i bezlusterkowiec – kryje w sobie wiele tajemnic czekających na odkrycie, a instrukcja obsługi nie zawsze to ułatwia. Dodatkowo - sama znajomość możliwości technicznych aparatu nie jest wystarczająca. Konieczne jest nabycie odpowiednich nawyków, wprawa w posługiwaniu się nastawami, umiejętność definiowania ustawień własnych i zapamiętywania ich w systemie. 
 
Dopiero wtedy, kiedy manualny aspekt posługiwania się aparatem będzie perfekcyjnie opanowany, i stworzymy własny sprzętowy ekosystem, przychodzi czas na swobodę tworzenia. 
 
Dlatego, korzystając z doświadczenia praktyków, mistrzów fotografii i przy ich udziale zaplanowaliśmy i stworzyliśmy e-kurs: 
 
Aparat fotograficzny w praktyce, czyli jak wykorzystywać w pełni możliwości sprzętu 
 
Udział w kursie pozwoli Ci zdobyć umiejętności, które są niezbędne, żeby skutecznie i z poczuciem pewności wykonywać kolejne ujęcia.  Zawarte w lekcjach praktyczne wskazówki nie tylko poprawią Twój warsztat, ale z pewnością zainspirują Cię do odkrywania i rozwijania własnego stylu fotografowania. 
 
Gdy zrozumiesz wpływ podstawowych ustawień oraz poznasz możliwości, jakimi dysponujesz, zdecydowanie łatwiej Ci będzie uzyskać pożądany efekt. Nigdy więcej nie będziesz zdany wyłącznie na ślepy traf. 
 
Wejdź na www.kursy.swiatobrazu.pl, wybierz w menu pozycję Bezpłatnie i rozpocznij e-kurs. 
 
Zapraszamy!

 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 100% 0% ocen: 1

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Fotograficzne ABCNajnowsze fotografie

GUZIKOWIEC ZACHODNI  RED-BELLIED  WOODPECKER zachód słońca.jpg mgły.jpg Ko.jpg Beskidzkie szlaki BLUE JAY /Modrosojka blekitna