Czy chciałbyś zagrać aparatem?

Czy chciałbyś zagrać aparatem?

PlayStation to jedna z najbardziej popularnych konsol do gier. Sony wyprodukowało już kilka wersji tego urządzenia, nawet przenośny - PlayStation Portable. Świat plotek mówi, że ma pojawić się wersja aparatu cyfrowego połączonego z konsolą.


Jeśli to faktycznie prawda, to urządzenie nazwane zostanie PlayStation Compact. Podobnie jak przenośna konsola do gier PSP umożliwi granie, surfowanie po internecie, a także robienie zdjęć, nagrywanie filmów oraz odtwarzanie muzyki i plików video. Wszystko to w jednym urządzeniu bez dodatkowych akcesoriów łączonych ze sobą przez port USB. Pomysł jest dosyć ciekawy jednak czy użyteczny? Konsola została pozbawiona lewego panelu sterowania. Po prawej stronie znajdzie się kilka przycisków, które w obsłudze aparatu prawdopodobnie sprawdzą się doskonale, jednak gdzie kwadrat, koło, trójkąt i X standardowe dla PlayStation?


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem