Czym odmierzać czas w Nowym Roku

Czym odmierzać czas w Nowym Roku

Gdyby perspektywy na kolejny rok szkicować na podstawie kalendarzy, szczególnie tych najsłynniejszych, 2009 nie rokowałby najlepiej.


W dobie telefonów komórkowych, zawierających w sobie nie tylko aparat fotograficzny, ale i kompas, gps, odtwarzacz muzyki i filmów oraz podręczne biuro, coraz mniej osób używa tradycyjnych kalendarzy. Zawsze jednak, gdy zbliża się koniec roku, rynek zalewany jest kolejnymi zbiorami zdjęć na każdy miesiąc.
Jedne dostaje się jako gadżet reklamowy, inne kupuje ? czy to jako prezent, czy myśląc o dekoracji ściany w mieszkaniu. Faktem jest, że wizyta w każdej księgarni od połowy grudnia do 1 stycznia zawsze kończy się zderzeniem z ogromnym stojakiem na kalendarze.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem