Daj się ocenić i oceniaj - fotografia nr 6

Daj się ocenić i oceniaj - fotografia nr 6

Cykl Daj się ocenić i oceniaj to już ponad 140 Waszych komentarzy i ocen, które niezmiennie cechuje bardzo wysoka jakość. Odczytywanie zdjęć to bardzo dobre ćwiczenie dla każdego fotografującego. Poprzez poznawanie innych fotografii można się wiele nauczyć. Głębokie studiowanie zdjęć oraz formułowanie w słowa swoich odczuć pozwala niejednokrotnie odnaleźć odpowiedzi na wiele pytań stawianych na drodze w kierunku doskonałych zdjęć.

Prezentowana dziś fotografia porusza bardzo popularny temat - dzieci. Zapraszamy do dyskusji.


Prezentowana dziś w cyklu "Daj się ocenić i oceniaj" fotografia to praca autorstwa Użytkownika IZABEL26 zatytułowana "Zuzanna Maria". Oddajemy zdjęcie do Waszej analizy i z niecierpliwością czekamy na komentarze.  Co Wam się podoba, a co nie? Co według Was jest na miejscu, a co przeszkadza?

Zdjęcie "Zuzanna Maria" Użytkownika IZABEL26 porusza jeden z najbardziej popularnych tematów fotografii, jakim są dzieci.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem