28 listopada 2010, 17:19
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 7924 razy

Daj się ocenić i oceniaj - fotografia nr 6

Daj się ocenić i oceniaj - fotografia nr 6

Cykl Daj się ocenić i oceniaj to już ponad 140 Waszych komentarzy i ocen, które niezmiennie cechuje bardzo wysoka jakość. Odczytywanie zdjęć to bardzo dobre ćwiczenie dla każdego fotografującego. Poprzez poznawanie innych fotografii można się wiele nauczyć. Głębokie studiowanie zdjęć oraz formułowanie w słowa swoich odczuć pozwala niejednokrotnie odnaleźć odpowiedzi na wiele pytań stawianych na drodze w kierunku doskonałych zdjęć.

Prezentowana dziś fotografia porusza bardzo popularny temat - dzieci. Zapraszamy do dyskusji.

Prezentowana dziś w cyklu "Daj się ocenić i oceniaj" fotografia to praca autorstwa Użytkownika IZABEL26 zatytułowana "Zuzanna Maria". Oddajemy zdjęcie do Waszej analizy i z niecierpliwością czekamy na komentarze.  Co Wam się podoba, a co nie? Co według Was jest na miejscu, a co przeszkadza?

Zdjęcie "Zuzanna Maria" Użytkownika IZABEL26 porusza jeden z najbardziej popularnych tematów fotografii, jakim są dzieci.

Daj się ocenić i oceniaj Fotografia
Zuzanna Maria, fot. IZABEL26

Czy autorce udało się wyjść poza przeciętny portret dziecka? Czy ta fotografia jest interesująca i niesie ze sobą ładunek emocjonalny? Zapraszamy do dyskusji.www.swiatobrazu.pl