Daj się ocenić i oceniaj - fotografia nr 61

Daj się ocenić i oceniaj - fotografia nr 61

Z nadchodzącą jesienią powracamy z nieustająco cieszącym się zainteresowaniem Czytelników cyklem "Daj się ocenić i oceniaj", znajdziecie w nim fotografię autorstwa Użytkownika inflator1977 zatytułowaną "Zivogosce".

W cyklu "Daj się ocenić i oceniaj" wystawiono już kilkaset autorskich komentarzy do zdjęć. Opinie odnoszą się do tego, jak fotografie zostały zrobione oraz jakie wartości przedstawiają. Mamy nadzieję, że dzięki tym wypowiedziom Czytelnicy dowiedzą się, na czym polega proces tworzenia dobrych zdjęć.

Jak Wam się podoba? Jakie są mocne, a jakie słabe strony prezentowanej fotografii? Co i czy w ogóle, zmienilibyście na przedstawionym zdjęciu?


Przypominamy, że po prawej stronie umieszczamy miniaturki opublikowanych w poprzednich dniach fotografii – zachęcamy do ich obejrzenia oraz lektury komentarzy i dodawania swoich opinii.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem