3 listopada 2015, 18:58
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 31777 razy

Daj się ocenić i oceniaj - fotografia nr 71

Daj się ocenić i oceniaj - fotografia nr 71

Popularność cyklu "Daj się ocenić i oceniaj", który tworzą wypowiedzi, komentarze i oceny Czytelników SwiatObrazu.pl nie słabnie. Od momentu publikacji pierwszej fotografii cykl zdobył ponad milion Czytelników.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się swoją opinią i podyskutować z innymi Czytelnikami. Dziękujemy tym, którzy do tej pory dodali swoje wypowiedzi, tworząc tym samym głęboką, merytoryczną dyskusję, tak rzadko dziś spotykaną w Internecie.

Prezentujemy fotografię nr 71 autorstwa Użytkownika "AgaP", obok której nie mogliśmy przejść obojętnie.

Przypominamy, że po prawej stronie umieszczamy miniaturki opublikowanych w poprzednich dniach fotografii – zachęcamy do ich obejrzenia oraz lektury komentarzy i dodawania swoich opinii.

Aby dodać zdjęcie do cyklu "Daj się ocenić i oceniaj", należy umieścić swoją fotografię w Galerii Internetowej SwiatObrazu.pl. W tym celu należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, dodać zdjęcie do wybranej kategorii w profilu użytkownika, a następnie kliknąć przycisk "Daj się ocenić i oceniaj", który znajduje się nad każdym zdjęciem.

[kn_advert]

Co sądzicie o fotografii Użytkownika "AgaP"?

Fot. AgaPwww.swiatobrazu.pl