14 października 2016, 18:18
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 37259 razy

Daj się ocenić i oceniaj - fotografia nr 77

Daj się ocenić i oceniaj - fotografia nr 77

Przystępując do wyboru bohatera dzisiejszego odcinka, stanęliśmy przed zbiorem ponad 90 tysięcy zdjęć zgłoszonych do cyklu "Daj się oceniać i oceniaj". Ta ogromna ilość zgłoszonych fotografii to dowód na bardzo wysoką jakość wypowiedzi naszych Czytelników, którzy uczą nas wszystkich, jak rozmawiać o fotografii.

W Internecie od dawna toczy się zawzięta dyskusja, czy ocenianie zdjęć w galeriach internetowych ma jakikolwiek sens. Jedni twierdzą, że są one wynikiem tylko wzajemnych sympatii pomiędzy Użytkownikami i nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistej wartości zdjęcia. Drudzy natomiast przekonują, że fotografie z najwyższymi ocenami to te najbardziej wartościowe.

Po prawej stronie umieszczamy miniaturki opublikowanych w poprzednich tygodniach fotografii – zachęcamy do ich obejrzenia,  lektury komentarzy i dodawania swoich opinii.

[kn_free]

[kn_advert]

Aby dodać zdjęcie do cyklu "Daj się ocenić i oceniaj", należy umieścić swoją fotografię w Galerii Internetowej SwiatObrazu.pl. W tym celu należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, dodać zdjęcie do wybranej kategorii w profilu użytkownika, a następnie kliknąć przycisk "Daj się ocenić i oceniaj", który znajduje się nad każdym zdjęciem.

Co sądzicie o fotografii użytkownika KrzysiekSz?

Fot. KrzysiekSzwww.swiatobrazu.pl