1 marca 2017, 22:05
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 38487 razy

Daj się ocenić i oceniaj - fotografia nr 82

Daj się ocenić i oceniaj - fotografia nr 82

Cykl "Daj się ocenić i oceniaj" nakłonił już wiele osób do dodania zdjęć do oceny, jak i ich skomentowania. Obu grupom Czytelników serwisu SwiatObrazu.pl należą się szczególne podziękowania, ponieważ wspólnie tworzymy wyjątkową skarbnicę wiedzy. Liczymy, że przedstawione fotografie zainspirują Was do wykorzystania tej wiedzy, czerpania radości z tworzenia zdjęć i rozwijania własnego stylu.

Prezentowana dziś w cyklu "Daj się ocenić i oceniaj" fotografia to praca autorstwa Użytkownika Michal302 zatytułowana "Portret z wężem".

[kn_free]

Przypominamy, że po prawej stronie umieszczamy miniaturki opublikowanych w poprzednich dniach fotografii – zachęcamy do ich obejrzenia oraz lektury komentarzy i dodawania swoich opinii.

Aby dodać zdjęcie do cyklu "Daj się ocenić i oceniaj", należy umieścić swoją fotografię w Galerii Internetowej SwiatObrazu.pl. W tym celu należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować się) w serwisie SwiatObrazu.pl, dodać zdjęcie do wybranej kategorii w profilu użytkownika, a następnie kliknąć przycisk "Daj się ocenić i oceniaj", który znajduje się nad każdym zdjęciem.

 

Fot. Michal302

[kn_advert]

 www.swiatobrazu.pl