David Bailey fotografuje telefonem

David Bailey fotografuje telefonem

David Bailey jest autorem portretów chyba wszystkich znamienitych osobistości Wielkiej Brytanii XX wieku, a za zasługi na polu fotografii odznaczony został Orderem Imperium Brytyjskiego. Jego nazwisko zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najbardziej popularnych fotografów w Internecie. Teraz fotograf zrealizował projekt fotograficzny, w którym jako aparat posłużył mu smartfon Nokia Lumia 1020. "Jeśli robi zdjęcie, to mam zamiar z niego skorzystać" – powiedział fotograf.


David Bailey oraz Bruce Weber fotografowali przez 24 godziny Harlem, dzielnicę Nowego Jorku. Razem zrobili ponad 1000 zdjęć, z których 30 jest obecnie prezentowanych w Londynie, a kolejne będzie można oglądać na wystawach na całym świecie.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem