Dell ST2010 - tanie 20 cali z HDMI

Dell ST2010 - tanie 20 cali z HDMI

Duże monitory nadają się nie tylko do oglądania filmów, ale również do przeglądania zdjęć. Firma Dell wychodzi z propozycją do użytkowników komputerów, którzy potrzebują dobrego monitora w niewielkiej cenie. Nowość to 20-calowy, panoramiczny ekran pracujący w rozdzielczości 1600 x 900 punktów.


Nowy monitor Dell ST2010 dysponuje 20-calowym ekranem o proporcjach 16:9. Wyświetla obraz w rozdzielczości 1600 x 900 pikseli. Charakteryzuje się statycznym kontrastem 1000:1, jasnością 250 cd/m2 i czasem reakcji matrycy na poziomeie 5ms (GTG). Takie parametry nie powinny sprawić dużej różnicy w odbiorze od innych monitorów z matrycą TN. Energooszczędne urządzenie posiada gniazdo dla sygnału wideo: HDMI oraz D-Sub.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem