Dfine 2.0 dla Adobe Lightroom 2.3

Dfine 2.0 dla  Adobe Lightroom 2.3

Wszyscy, którzy fotografują cyfrowo dobrze wiedzą o tym, że szum potrafi być uciążliwy. Na szczęście istnieją sposoby na proste i skuteczne radzenie sobie z takimi problemami. Firma Nik Software ogłosiła, że plug-in Dfine 2.0 - jedna z najbardziej zaawansowanych wtyczek do redukcji szumów jest obecnie dostępna dla programu Adobe Lightroom 2.3.


Firma Nik Software ogłosiła, że ich produkt - plug-in Dfine 2.0 dostępny jest dla programu Adobe Lightroom 2.3. Oprogramowanie Nik Dfine dostarcza fotografującym łatwą i skuteczną metodę redukcji szumów na zdjęciach. W porównaniu do innych narzędzi tego typu - to - nie pozwala na utratę szczegółów. Technologia Nik U Point pozwala szybko i precyzyjnie określić miejsce redukcji bez wpływu na pozostały obszar zdjęcia.
Przyjazny interfejs użytkowania umożliwia proste i efektywne wykorzystanie redukcji szumów w procesie obróbki cyfrowych fotografii. Dfine 2.0 połączony z Pro 3.0, Viveza, Color Efex Pro 3.0 i Silver Efex Pro stanowią teraz linię najbardziej przydanych plug-inów dla fotografów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem