DJI Mavic Mini - czy przekona od siebie fotografów?

DJI Mavic Mini - czy przekona od siebie fotografów?

DJI Mavic Mini to najmniejszy z dotychczas powstałych dronów popularnego producenta. Urządzenie waży zaledwie 249 g i po złożeniu śmigieł mieści się na dłoni. Dodatkowo oferuje aparat wykorzystujący matrycę o rozdzielczości 12 MP i możliwość nagrywania filmów w jakości 2,7 K. Niska waga i wydajny akumulator pozwalają na 30 minut lotu. Te cechy sprawiają, iż to ciekawa propozycja dla fotografów, którzy chcą wykorzystać perspektywę powietrzną w swojej pracy, a jednocześnie nie potrzebują zaawansowanych dronów.


Podkreślanie wagi DJI Mavic Mini ma znaczenie nie tylko dla komfortu użytkownika. To także odpowiedź producenta na zbliżającą się datę wprowadzenia w 2020 roku w krajach Unii Europejskiej przepisów dot. latania dronami. Zgodnie z nowymi wytycznymi każdy dron o wadze powyżej 250 g będzie wymagał rejestracji czy zezwoleń. W przypadku DJI Mavic Mini będzie więc można latać niemal bez ograniczeń.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem