17 listopada 1999, 13:31
Autor: Bogusława Kowalewska
czytano: 64847 razy

Dla prasy

Dla prasy

 

 

 

10 listopda 2010

Zapanuj na kolorem!

Redakcja serwisu SwiatObrazu.pl przygotowała cykl 10 artykułów, które pozwolą zdobyć fachową wiedzę na temat systemu zarządzania kolorem od profilowania monitora do otrzymania gotowej odbitki. W artykułach pokażemy naszym Czytelnikom na czym w praktyce polega fotografowanie z wzornikiem, kalibracja monitora i drukarki oraz przygotowanie pliku do druku. W prosty i przystępny sposób wytłumaczymy podstawowe pojęcia i zawiłe technologie, zaprezentujemy najnowsze rozwiązania i produkty.

Informacja prasowa

04 listopada 2010

SwiatObrazu.pl poleca prezenty pod choinkę

Redakcja serwisu SwiatObrazu.pl również w tym roku przygotowała poradnik dla Internautów, którzy szukają pomysłu na ciekawy prezent. Już od 2 listopada pomagamy naszym Czytelnikom w wyborze najlepszego prezentu foto-wideo. Co kupić, gdzie i za ile? Jaki prezent wybrać? Co może sprawić największą radość naszym bliskim? Na wszystkie te pytania odpowiemy w specjalnie przygotowanym na tę okazję poradniku "Pomysł na prezent".

Informacja prasowa

28 paźdzernika 2010

Fotografia aktu dla wszystkich - dni otwarte www.swiataktu.pl

Mam zaszczyt poinformować, że internetowa galeria SwiatAktu.pl obchodzi dziś swoją pierwszą rocznicę.

Obecnie w Galerii swoje zdjęcia prezentuje prawie 400 fotografów, a ich prace poddawane są ocenie 5000 zarejestrowanych Użytkowników. Wśród tysięcy fotografii znajduje się wiele dzieł wybitnych, inspirujących, często utrzymanych w żartobliwej konwencji.

Z okazji rocznicy, wydawcy SwiatAktu.pl uznając, że prezentowane fotografie zasługują na pokazanie szerokiej publiczności, postanowili udostępnić galerię aktów wszystkim Czytelnikom SwiatObrazu.pl. Ale uwaga: galeria będzie gościła w SwiatObrazu.pl tylko przez najbliższe dwa miesiące!

Informacja prasowa

   
   
   
   
   
   
   

 www.swiatobrazu.pl