Dni Fotografii w Sosnowcu

Dni Fotografii w Sosnowcu

Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki na wa dni zamieni się w centrum fotografii. Przez dwa dni, 12 i 13 stycznia odbędą się tam Dni Fotografii - cykl spotkań i konsultacji dla miłośników zdjęć.


Program Dni Fotografii w Sosonowcu:

12 stycznia (wtorek)

o godz. 16.00 -17.30
„Prehistoria i wczesna historia fotografii."  Wykład połączony z prezentacją zdjęć poprowadzi Witold Englender

o godz. 17.30 – 19.00 
„Dokument i kreacja w polskiej fotografii artystycznej po II wojnie światowej.”  Wykład połączony z prezentacją zdjęć poprowadzi Zbigniew Podsiadło.
Wstęp wolny!!!

13 stycznia (środa)

o godz. 17.00 – 19.00 
Konsultacje fotograficzne.

Katarzyna Łata-Wrona, prezes Okręgu Śląskiego ZPAF oraz Zbigniew Podsiadło, prezes Okręgu Górskiego ZPAF będą służyć uczestnikom obiektywnym spojrzeniem i radą. Zachęcamy każdego fotografującego (amatora i profesjonalistę) do przyniesienia własnych zdjęć, aby z naszymi ekspertami na ich temat porozmawiać. Mamy nadzieję, że będzie to wyjątkowa okazja do skorzystania z bogatego doświadczenia zaproszonych gości, ale także możliwość skonfrontowania własnej twórczości fotograficznej z pracami innych uczestników. W trakcie konsultacji zostaną wybrane najlepsze z przyniesionych zdjęć, aby zawisnąćna spontanicznie zaaranżowanej jednodniowej wystawie „Moje spojrzenie” (wszystkie zdjęcia zostaną oddane autorom).

o godz. 17.00 -19.00 
Zwiedzanie autentycznej ciemni fotograficznej pod opieką Grupy Fotograficznej HALO. Prezentacja tradycyjnego procesu wywoływania klisz i naświetlania odbitek. Rozmowa z pasjonatami fotografii o roli technologii w procesie tworzenia.

W trakcie zajęć poczęstunek.                            
Wstęp wolny, bez wcześniejszych zapisów


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem