Do nauki: Kupuj sztukę!

Do nauki: Kupuj sztukę!

Fundacja Bęc Zmiana wydała właśnie bardzo ciekawą książeczkę – poradnik dla kolekcjonera sztuki współczesnej. Okazuje się, że każdy może nim zostać.


„notes.na.6.tygodni” Fundacja Bęc Zmiana wydaje już od dawna, najnowszy numer – to już 45. tomik. Notesy, w formie małych zeszytów, łączą w sobie dwie cechy. Z jednej strony rzeczywiście mają – jak nazwa serii wskazuje - miejsce na prowadzenie osobistych notatek, większą cześć każdego wydania zajmują jednak aktualne wiadomości ze świata sztuki.

Są tu więc informacje o wystawach, są relację z ważnych wydarzeń, są teksty krytyczne i wywiady z osobami, których działania w danym momencie są ważne i/lub ciekawe. Notes można znaleźć w klubach, kinach i teatrach, a dla tych, którzy na darmowy egzemplarz się „nie załapią” (notesy znikają błyskawicznie), archiwalne numery można kupić poprzez stronę Fundacji (www.bec.art.pl); tam też można każdy numer przejrzeć i zapoznać się z jego treścią.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem