Dobry aparat to dobre fotografie

Dobry aparat to dobre fotografie

Na wystawach słyszę niejednokrotnie opinie w rodzaju "Robisz świetne zdjęcia, musisz mieć znakomity aparat". Bywa, że ktoś mówi: "Ależ fantastyczne kolory, to chyba zasługa filtrów" albo "Niesamowite zdjęcia. Nie uwierzę, że nie edytowałeś ich w Photoshopie!". Oczywiście wszystkie te stwierdzenia padają w rozmaitych formach i wariacjach, lecz ich sens jest z grubsza za każdym razem taki sam: dla niektórych odbiorców moje zdjęcia są dobre nie ze względu na umiejętności autora, lecz dzięki technologii, która za nimi stoi.


Początkowo byłem zaskoczony. Były chwile, gdy czułem się wręcz dotknięty, lecz po kilku rozmowach z innymi fotografami przekonałem się, że nie jestem w swoich odczuciach osamotniony. Wówczas zacząłem się zastanawiać, skąd biorą się takie przekonania… Mam wrażenie, że udało mi się znaleźć odpowiedź.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem