Drapacz chmur w Chicago uchwycony z odległości 80 km

Drapacz chmur w Chicago uchwycony z odległości 80 km

Przy odpowiednich warunkach atmosferycznych odwiedzający plażę w Porter w Parku Narodowym Indiana Dunes mogą zobaczyć panoramę Chicago z odległości 80 kilometrów - Oszałamiające zjawisko występuje w pogodny dzień, kiedy zachodzące słońce oświetla pejzaż . Chicago wygląda wtedy jak nieziemskie, unoszące się miasto.


Niezwykła panorama uchwycona przez teleobiektyw

Fotografka Lynda Myszkowski stworzyła niesamowite zdjęcie, gdy udało się jej uchwycić oświetloną zachodzącym Słońcem panoramę miasta. Jej piękna fotografia zatytułowana "Strzał w dziesiątkę" (w oryginale nazwa brzmi Bullseye, co dosłownie oznacza trafienie w środek tarczy, ale można ją także uznać za grę słów sugerującą skojarzenie tarczy słońca z okiem rozwścieczonego byka). "Od jakiegoś czasu chciałam zrobić to ujęcie, i byłam niezwykle podekscytowana, że udało się zgrać wszystko idealnie" zdradza autorka zdjęcia, dodając, iż był to "niesamowity widok". 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem