Drift HD170 - ekstremalna kamera Full HD na kask i gogle

Drift HD170 - ekstremalna kamera Full HD na kask i gogle

Drift Innovation HD170 to nowa kamera dla sportowców ekstremalnych (i nie tylko), którą montujemy przy kasku, hełmie czy innym tego typu nakryciu głowy. Urządzenie będzie nagrywać materiał wideo w rozdzielczości Full HD 1080p lub 720p z prędkością 30 klatek na sekundę.


Po kamerach GoPro HD Hero kolejnym produktem dla aktywnych osób, pragnących filmować swoje wyczyny  przy jednoczesnym zachowaniu pełnej swobody, jest Drift HD170. Urządzenie możemy w prosty sposób przymocować do hełmu, kasku czy gogli narciarskich, po czym nagrywać obraz wideo w formacie MOV w rozdzielczości 1080p, 720p lub WVGA przy prędkości 30 klatek na sekundę. Nie zabrakło także funkcji fotografowania - 5-megapikselowa matryca CMOS pozwoli na robienie zdjęć w trybie seryjnym "co kilka sekund, aż do zapełnienia karty pamięci" (SD, o pojemności do 32 GB). Do podglądu posłuży 1,5-calowy monitor LCD TFT umieszczony z boku kamery. Opcja energooszczędna pozwala na wyłączenie ekranu, gdy ten nie jest używany.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem