Dron Yuneec Typhoon H z kamerą Intel RealSense R200 w przedsprzedaży

Dron Yuneec Typhoon H z kamerą Intel RealSense R200 w przedsprzedaży

Ruszyła przedsprzedaż dronów Yuneec Typhoon H z kamerą Intel RealSense. To pierwsze bezzałogowe statki powietrzne wyposażone w technologię Intela, pozwalającą na w pełni autonomiczny, bezkolizyjny lot oraz inteligentną nawigację między przeszkodami. Yuneec Typhoon H z Intel RealSense nie tylko wykrywa przeszkody, ale również jest w stanie wyszukać alternatywną trasę, by uniknąć kolizji.


Dron Yuneec Typhoon H, wspierany technologią Intela, to zaawansowane urządzenie do wykonywania zdjęć oraz filmów z powietrza. Dedykowane jest nie tylko profesjonalistom, ale również amatorom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bezzałogowymi statkami powietrznymi. Dron zaskakuje swoimi możliwościami - trzyosiowy, antywibracyjny gimbal CGO3+ z wysokiej klasy kamerą nie tylko pozwala na rejestrowanie stabilnego obrazu, ale również odpowiada za obraz w jakości 4K UHD oraz wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 12 megapikseli. Dodatkowo kamera ta obraca się o 360 stopni. Rejestrowane materiały można oglądać w czasie rzeczywistym na kontrolerze wyposażonym w 7-calowy ekran dotykowy, wyświetlający obraz w rozdzielczości HD 720p. Zasięg przekazu video wynosi do 1,5 km.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem