Drugi Fotospacer z Bankiem BPS Mobilnie po warszawskiej Woli już w najbliższy weekend

Drugi Fotospacer z Bankiem BPS Mobilnie po warszawskiej Woli już w najbliższy weekend

Bank BPS, oferujący usługi bankowości mobilnej BPS Mobilnie, w sobotę, 14 października zaprasza miłośników fotografii na Fotospacer po warszawskiej Woli.Wola kojarzyła się w przeszłości z zakładami przemysłowymi. Współcześnie przekształca się w biznesowo-finansowe centrum miasta, ale nadal ma swoje historyczne zaułki i niepowtarzalny klimat. Jeden z najbardziej charakterystycznych punktów Woli to Elektrownia Tramwajów Miejskich, dzisiaj znana wszystkim Polakom jako siedziba Muzeum Powstania Warszawskiego. Drugi Fotospacer rozpocznie się właśnie w jego sąsiedztwie, w siedzibie Banku BPS. Przewodnik opowie uczestnikom o Muzeum, a następnie poprowadzi ich wybraną przez siebie trasą, między innymi ulicą Chłodną, królową wolskich ulic.

Tak samo, jak na pierwszym Fotospacerze w Konstancinie, oprowadzać uczestników będzie licencjonowany przewodnik Daniel Echaust z Portalu Warszawskiego. Obowiązkowe wyposażenie każdego to aparat fotograficzny lub smartfon, ponieważ Jacek Bonecki - znany fotograf i podróżnik, ambasador marki Bank BPS Mobilnie oraz autor książek o fotografii smartfonowej, będzie podpowiadał jak uchwycić dobry kadr i wykonać najlepsze zdjęcie. Na zakończenie Fotospaceru uczestnicy wrócą do Banku BPS i przy kawie będą mogli podzielić się wrażeniami i zaprezentować swoje fotografie.

Program Fotospaceru

  • 10:00 - zbiórka w siedzibie Banku BPS przy ul. Grzybowskiej 81 (wejście od Przyokopowej), poczęstunek, omówienie kwestii organizacyjnych, możliwość indywidualnej rozmowy z przewodnikiem i fotografem opiekującymi się grupą,
  • 11:00 - początek Fotospaceru,
  • 14:00 - powrót do siedziby Banku BPS, poczęstunek, przegląd wykonanych zdjęć, niespodzianki, możliwość indywidualnej rozmowy z przewodnikiem i fotografem opiekującymi się grupą,
  • 15:00 - zakończenie.

Udział w Fotospacerze jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja. Maksymalna liczba uczestników spaceru to 50 osób.

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału pod adresem e-mail fotoBPSmobilnie@bankbps.pl z tytułem wiadomości "Fotospacery". Zgłoszenie musi zawierać termin spaceru, imię i nazwisko oraz nr telefonu uczestnika. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w spacerze otrzymają potwierdzenie e-mailowe. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły dotyczące spaceru dostępne są na profilu Bank BPS Mobilnie na portalu Facebook www.facebook.com/BankBPSMobilnie oraz na www.bankbps.pl/fotospacery.

Następny spacer zaplanowany jest w Warszawie 11 listopada w dniu Święta Niepodległości.

– Bank BPS dbając o bliskie relacje ze swoimi Klientami proponuje Fotospacery jako ciekawą formę spędzenia wolnego czasu, zdobycia wiedzy i umiejętności. Na spacer zapraszamy wszystkich miłośników fotografii, gdyż do współpracy zaprosiliśmy fotografa Jacka Boneckiego, który doradzi jak wykonać profesjonalne zdjęcia. Fotospacer poprowadzi licencjonowany przewodnik Daniel Echaust, autor Portalu Warszawskiego. A po spacerze przy filiżance kawy w siedzibie Banku BPS, będziemy mieli okazję porozmawiać o wykonanych pracach – mówi Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Bankowości Internetowej i Mobilnej w Banku BPS.

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 100% 0% ocen: 1

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Kursy fotografiiKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Przed burzą W wiesiołkowym gąszczu Bałtyk Ostrów Tumski Za czatownię służy Werbena pospolita Zima w mieście Połączenie