Drukarka HP Deskjet Ink Advantage 4515 e-All-in-One

Drukarka HP Deskjet Ink Advantage 4515 e-All-in-One

Niewielka drukarka HP Deskjet 4515 e-All-in-One jest idealną propozycją dla tych, którzy chcą swobodnie i szybko drukować zdjęcia, dokumenty i kreatywne projekty. Wystarczy podejść do urządzenia, aby zmodyfikować oraz wydrukować projekt fotograficzny za pomocą kolorowego ekranu dotykowego oraz gniazda na karty pamięci.


Rezultatem wydruku są pozbawione marginesów zdjęcia, które za sprawą ekonomicznych, oryginalnych wkładów atramentowych HP, dorównują odbitkom z zakładu fotograficznego. Użytkownicy mogą drukować bezprzewodowo ze smartfonów, tabletów oraz komputerów PC podłączonych do Internetu oraz skanować bezpośrednio do urządzenia mobilnego za pomocą aplikacji HP Printer Control. Drukarka jest także ekologiczna — ma certyfikat ENERGY STAR® i oferuje bezpłatny program recyklingu wkładów HP Planet Partners.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem