Drukarka, dla której możesz pozbyć się komputera - HP Photosmart Premium TouchSmart Web

Drukarka, dla której możesz pozbyć się komputera - HP Photosmart Premium TouchSmart Web

Zapewne słyszeliście kiedyś o lodówce zdolnej do łączenia się z Internetem i zamawiającej brakujące produkty. Multimedialna ramka cyfrowa sama pobierająca zdjęcia z sieci Web, to także nic nowego. Na podobny pomysł wpadła firma tym razem firma Hewlett Packard. Nowo zaprezentowana drukarka z serii Photosmart Premium, potrafi drukować zdjęcia i dokumenty wprost z Internetu, i to beż użycia komputera!


Na takie rozwiązanie nie wpadła dotąd żadna z firm produkujących urządzenia drukujące, a jeśli nawet to jej produktcie nikt nie słyszał. Nowość spod znaku HP jest wyposażona w stworzoną specjalnie na potrzeby komunikacji z Internetem, platformę TouchSmart Web. Za pośrednictwem 4,33-calowego dotykowego monitora LCD można przeglądać strony internetowe, dokonać wyboru treści i formy a następnie wydrukować je. Połączenie z Internetem można nawiązać zarówno korzystając ze złącza RJ45 jak i bezprzewodowo poprzez WiFi. Projektanci wyszli także nieco dalej i dodali również możliwość przesyłu danych za pośrednictwem technologii Bluetooth.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem