Drukowanie zdjęć w Adobe Photoshop i Photoshop Lightroom - film szkoleniowy

Drukowanie zdjęć w Adobe Photoshop i Photoshop Lightroom - film szkoleniowy

Samodzielne wykonywanie papierowych odbitek zdjęć pozwala na uzyskanie niewiarygodnych rezultatów – pod warunkiem, że wiemy, w jaki sposób przygotować zdjęcia do druku oraz dysponujemy w tym celu odpowiednimi narzędziami. Programy Adobe Photoshop oraz Lightroom oddają swoim użytkownikom do dyspozycji bardzo zaawansowane i wartościowe funkcje związane z drukowaniem zdjęć.


Cel filmu szkoleniowego:

Drukowanie zdjęć to proces złożony, w którym na ostateczny efekt wpływ ma wiele czynników. Są to: wybór odpowiedniego urządzenia drukującego i materiałów eksploatacyjnych, skonfigurowanie komputera przed przystąpieniem do druku oraz oczywiście przygotowanie zdjęć. Poprawne przeprowadzenie wszystkich tych czynności gwarantuje uzyskanie odbitek o wiernej kolorystyce i wysokiej trwałości, natomiast zignorowanie związanych z nimi reguł doprowadzić może do osiągnięcia rezultatów niezgodnych z oczekiwaniami. Jednak, choć wszystko to wydawać się może wiedzą trudną do zdobycia, w rzeczywistości jest proste do opanowania. Celem filmu jest przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej, dzięki której drukowanie zdjęć będzie przyjemnością, a odbitki zyskają zupełnie nowy blask. Film przedstawia w przystępny sposób reguły towarzyszące wykonywaniu odbitek zdjęć cyfrowych w zaciszu domowym, z wykorzystaniem atramentowych drukarek fotograficznych oraz oprogramowania z rodziny Adobe Photoshop - Photoshop CS5 oraz Lightroom 3.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem