Duża aktualizacja firmware w Panasonicu Lumix DMC-GH5 – znamy szczegóły

Duża aktualizacja firmware w Panasonicu Lumix DMC-GH5 – znamy szczegóły

Jeden z najbardziej rozbudowanych bezlusterkowców systemu Mikro Cztery Trzecie, Panasonic Lumix DMC-GH5 został trafił na rynek mniej więcej rok temu. Niemal od razu pojawiły się sugestie, że sprzęt ten nie oferuje użytkownikowi pełni swoich możliwości, jakie zapewnia zastosowana w nim technologia. Jak się okazuje, może być to prawdą, ponieważ zapowiedziana duża aktualizacja firmware przedstawia się naprawdę rewelacyjnie.


Tego, że wspomniane we wstępie podejrzenia niepozbawione podstaw dowodzi komunikat wydany właśnie przez producenta. Przedstawiciele firmy informują w nim o ulepszeniach, jakie zostaną dodane do aparatu wraz z aktualizacją oprogramowania wewnętrznego o numerze v2.0, która trafi do wszystkich zainteresowanych przed końcem września. Nie jest to pierwsza zapowiedź tej aktualizacji, ale tym razem lista obiecanych ulepszeń uległa rozbudowie. Do tej pory firmware aparatu w najnowszej edycji miał przynieść trzy zmiany:


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem