Dysk przenośny Kingmax KE-91

Dysk przenośny Kingmax KE-91

Firma Kingmax zaprezentowała przenośny dysk twardy z 256-bitowym szyfrowaniem AES i oprogramowaniem do przeprowadzania kopii zapasowych. KE-91 będzie dostępny w trzech wersjach pojemnościowych i trzech kolorach.


Kingmax KE-91 to standardowy, przenośny dysk twardy, oferujący zabezpieczenie przechowywanych danych 256-bitowym szyfrowaniem AES. Wymiary urządzenia to 114 x 75 x 12 mm przy masie 170 gramów. Będzie on dostępny w trzech kolorach obudowy: czarnym, srebrnym i czerwonym, oraz w trzech wersjach o pojemności 320, 500 i 640 gigabajtów. Sprzęt podłączymy do komputera za pośrednictwem interfejsu USB 2.0. KE-91 sprzedawany będzie w zestawie z dodatkowym oprogramowwaniem "zabezpieczającym" i z aplikacją służącą do łatwego sporządzenia kopii zapasowej potrzebnych plików. Dysk został objęty trzyletnią gwarancją producenta.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem