26 lipca 2018, 14:09
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 1523 razy

Dysk zewnętrzny LaCie DJI Copilot - transmisja danych bez konieczności łączenia z komputerem

Dysk zewnętrzny LaCie DJI Copilot - transmisja danych bez konieczności łączenia z komputerem

Wyczekiwany, premierowy dysk zewnętrzny LaCie DJI Copilot to pierwsze tego typu rozwiązanie w portfolio marki, które umożliwia błyskawiczną transmisję danych bez konieczności łączenia go z komputerem. Wystarczy podłączyć do niego drona, kartę SD, aparat lub telefon, a dzięki aplikacji BOSS można odtworzyć i organizować wszystkie zapisane pliki. Dzięki temu kreatywni twórcy zyskają więcej czasu na pracę w terenie i kompaktowe rozwiązanie zapewniające im bezpieczny backup.

LaCie DJI Copilot to odpowiedź na potrzeby twórców pracujących przede wszystkim w terenie, gdzie najważniejsza jest funkcjonalność i ograniczenie ilości ciężkiego sprzętu. Dysk zapewnia transmisję danych bezpośrednio na dysk z karty SD, aparatu lub smartfonu. To oznacza, że nie ma potrzeby podłączenia komputera, żeby wykonać kopię zapasową. Aby przejrzeć zdjęcia lub wideo wystarczy wykorzystać swój telefon lub tablet, a dzięki aplikacji BOSS (Backup On Set Solution) możliwe jest zarządzanie, odtwarzanie i organizowanie wszystkich plików z poziomu urządzenia mobilnego po podłączeniu go do dysku. Co więcej, o postępie transmisji danych z aparatu na dysk informuje wbudowany wyświetlacz, który wskazuje także poziom naładowania baterii oraz dostępną przestrzeń dyskową. Co ważne może on pełnić także funkcję powerbanku dla podłączonych urządzeń mobilnych.

Najnowsze rozwiązanie w portfolio LaCie charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją odporną na zachlapania, kurz i upadki. Dzięki temu idealnie sprawdzi się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Dysk zewnętrzny jest dostępny w pojemności 2 TB, co pozwoli użytkownikom na łatwe przechowywanie do 65 godzin nagrań wideo 4K 30fps i ponad 20 tysięcy zdjęć w formacie RAW. LaCie DJI Copilot jest również objęty 3 letnim planem Rescue Data Recovery Services, usługi odzyskiwania danych dającej dostęp do międzynarodowego zespołu najlepszych ekspertów w zakresie odzyskiwania danych.

[kn_advert]

Cena dysku zewnętrznego LaCie DJI Copilot 

Dysk LaCie DJI Copilot jest dostępny na polskim rynku w cenie 1749 zł. Dodatkowo podczas rejestracji LaCie DJI Copilot można otrzymać miesięczny abonament Adobe® Creative Cloud All Apps, dający dostęp do wszystkich aplikacji firmy Adobe na komputery i urządzenia przenośne. 

Dysk zewnętrzny LaCie DJI Copilot

 

Dysk zewnętrzny LaCie DJI Copilot

Dysk zewnętrzny LaCie DJI Copilot

 

 www.swiatobrazu.pl