EASTREET 4 - premiera książki i weekend otwarcia

EASTREET 4 - premiera książki i weekend otwarcia

Eastreet to projekt poświęcony fotografii dokumentalnej z rejonu Europy Wschodniej. To największa inicjatywa tego typu w naszym kraju. Poprzednie edycje prezentowane były m.in. we Francji, Belgii, Chorwacji i Gruzji. Blisko 11 tys. zdjęć zgłoszono do najnowszej, czwartej już edycji Eastreet. Zespół kuratorów wybrał z nich 100 fotografii, wykonanych w 20 krajach przez autorów pochodzących z całego świata. Wybrane zdjęcia zostaną zaprezentowane w formie specjalnie zaaranżowanej wystawy, instalacji plenerowej oraz publikacji książkowej.


Otwarcie wystawy oraz premiera książki Eastreet 4 odbędzie się w piątek 20 października o godz. 19:00 w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. W weekend otwarcia odbędą się także warsztaty, przegląd portfolio i oprowadzanie kuratorskie. Wystawa będzie czynna do 1 grudnia 2017 (wstęp wolny).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem