Echelon70 w Kordegardzie

Echelon70 w Kordegardzie

W warszawskiej Kordegardzie właśnie rozpoczął się pokaz najnowszego projektu Szymona Kobylarza, przygotowanego specjalnie dla stołecznej galerii.


Najnowszy projekt Szymona Kobylarza przygotowany specjalnie dla Kordegardy to kolejny eksperyment tego artysty z przestrzenią galerii i artystycznymi gatunkami. Tytuł wystawy ECHELON70 nawiązuje do nazwy potężnego systemu kontroli przesyłu danych elektronicznych, budzącego od pewnego czasu żywe dyskusje. Tak więc i tym razem punktem wyjścia do komponowania fantastyczno-estetycznych opowieści stała się realna historia eksperymentu, który w każdej chwili może wymknąć się spod kontroli – swego pierwotnego celu, do jakiego został stworzony.

„Zdziwaczałe” wynalazki, które wyszły poza ramy pierwotnych założeń, stały się obiektami szczególnego zainteresowania twórcy, zarówno pod względem ich niecodziennego zastosowania, jak i zaskakującej formy. Poprzez nie właśnie Kobylarz lubi opowiadać historie, budować równoległe rzeczywistości, mylić tropy, zastawiać na widza pułapki.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem