Strzelaj z aparatu - nie z broni: program dla młodzieży

Strzelaj z aparatu - nie z broni: program dla młodzieży

Fundacja Don’t Shoot Guns, Shoot Cameras (DSGSC) realizuje program, który ma na celu powstrzymanie młodzieży przed przystępowaniem do gangów i zahamowanie fali agresji oraz przemocy - Program ten realizowany jest w bardzo ciekawy sposób: poprzez wykonywanie zdjęć. Hasłem przewodnim jest „strzelaj zdjęcia zamiast z broni”.


Edukacja fotografią - strzelaj zdjęcia zamiast z broni

Program został zainicjowany w Waszyngtonie przez komika i filmowca Rodneya Reda Granta. Wykorzystał on swoje 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, przygotowując dwutygodniowy obóz, podczas którego młodzież pracuje twórczo. "Naszą misją jest rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych wśród młodzieży z Waszyngtonu" - wyjaśnia Rodney Grant, dodając, iż realizowane to jest "poprzez wprowadzanie w podstawy fotografowania i kręcenia filmów, dając tym samym kreatywny sposób wyrażania siebie i możliwość pozytywnego wpływania na własne społeczności". 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem