Egipski fotograf wykonuje zdjęcia dzikich zwierząt w domu

Egipski fotograf wykonuje zdjęcia dzikich zwierząt w domu

Egipski fotograf Amr Elshamy w swoim portfolio ma podwodne fotografie, przedstawiające wieloryby i delfiny.W jego zbiorach znajdują się także kadry z koła podbiegunowego, z niedźwiedzimi polarnymi i fokami w rolach głównych. Ale to, co odróżnia jego fotografie dzikiej przyrody od większości innych to fakt, że wszystkie ujęcia powstały u Amra - w pokoju na stole.


"Moim największym marzeniem jest podróżować po świecie z aparatem i robić zdjęcia dzikiej przyrody, takie jak publikuje National Geographic" – mówi fotograf. 
 
A do czasu, kiedy będzie mógł zrealizować swoje marzenie Amr Elshamy postanowił fotografować dziką przyrodę u siebie w domu. W tym celu wykorzystał realistyczne zabawki chińskiej firmy MOJO i domowe studio fotograficzne. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem