Eizo DuraVision FDF2301-3D, czyli trzeci wymiar bez okularów

Eizo DuraVision FDF2301-3D, czyli trzeci wymiar bez okularów

Eizo DuraVision FDF2301-3D, dzięki zastosowaniu technologii Naked-Eye 3D, pozwala na oglądanie trójwymiarowych obrazów bez konieczności użycia specjalnych okularów.


Firma Eizo w pierwszej połowie 2011 roku wprowadzi do sprzedaży monitor z autostereoskopowym, 23-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 1920 x 1080. W praktyce oznacza to, iż do oglądania obrazów 3D nie będziemy potrzebować specjalnych okularów, tak jak to ma miejsce w przypadku większości obecnie dostępnych na rynku urządzeń. DuraVision FDF2301-3D zwraca uwagę przede wszystkim naprawdę sporymi gabarytami - 650 x 261.7 x 566.3 mm przy masie aż 16 kilogramów. Rozmiary urządzenia widać wyraźnie na poniższych zdjęciach. Za komunikację z komputerem odpowiadają dwa cyfrowe złącza DVI-D i port VESA Stereo Sync. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem