Eksplozja w Bejrucie uchwycona podczas sesji ślubnej

Eksplozja w Bejrucie uchwycona podczas sesji ślubnej

Panna młoda pozowała do ślubnej sesji zdjęciowej w Bejrucie w Libanie, gdy doszło do ogromnej eksplozji w tamtejszym porcie - Jako że podczas sesji realizowano także film, fotograf Mahmoud Nakib zdołał zarejestrować przerażającą siłę fali uderzeniowej.


Mahmoud Nakib fotografował pannę młodą na placu oddalonym od portu w Bejrucie o 1,2 km, gdy doszło do eksplozji. Na 30-sekundowym wideo widać, jak fala uderzeniowa nagle podrywa suknię panny młodej i obraca kamerę. Kiedy Mahmoud Nakib odwraca ponownie kamerę w kierunku panny młodej można zobaczyć, jak ta wraz z pozostałymi ludźmi ucieka do pobliskiego budynku, aby tam znaleźć schronienie. Film ukazuje także, jak gwałtownie tragedia w porcie przerwała zwykły dzień mieszkańców ponad 2 milionowego miasta. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem