Eleganckie sesje ciążowe w studio fotograficznym włoskiej fotografki

Eleganckie sesje ciążowe w studio fotograficznym włoskiej fotografki

Wielokrotnie nagradzana fotografka Donatella Nicolini słynie z portretów studyjnych kobiet w ciąży. Poprzez swoje zdjęcia pragnie sprawiać, aby jej modelki poczuły się piękne, silne, a przede wszystkim wyjątkowe.


Donatella Nicolini to nie tylko międzynarodowa i wielokrotnie nagradzana fotografka oraz rozchwytywana prelegentka, tworząca ponadczasowe portrety. W ciągu ostatnich kilku lat wyspecjalizowała się w sesjach ciążowych. Jej styl łączy modę z fotografią artystyczną, tak aby każda kobieta stała się dziełem sztuki. Jej prywatne studio mieści się w Mediolanie we Włoszech, tworzy w nim taką atmosferę, aby jej modelki przeżyły niezapomniane chwile. W  studio fotograficznym wszystko zostało zaprojektowane tak, aby kobiety stające przed obiektywem czuły się nie tylko komfortowo, ale też rozpieszczane do granic. Dobrze przygotowany zespół profesjonalistów, pokój do wizażu, świeże kwiaty, świece i eleganckie, relaksujące otoczenie mają zapewnić znakomite samopoczucie modelek.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem