Emre Guven - fotografia mody prosto z Turcji

Emre Guven - fotografia mody prosto z Turcji

Turecki fotograf mody Emre Guven tworzy świetnie skomponowane, bogate w kolory i nienaganne światło obrazy, które później lądują w "Elle", "Harper's Bazaar" czy "Marie Claire".


Emre Guven ukończył grafikę na Bilkent University, po czym w roku 2006 rozpoczął działalność jako fotograf mody. W swoich dziełach łączy świetne oświetlenie, kompozycję i postprodukcję w wyjątkowo ciekawy sposób. Jego zdjęcia przykuwają wzrok nie tylko zawartością, ale przede wszystkim łączeniem elementów klasycznych z nowoczesnym podejściem. Nie sposób obok jego prac przejść obojętnie, niezależnie od tego, czy trafiają w nasz gust czy też nie. Guven ma też w swoim portfolio obrazy czarno-białe. Krótki przegląd jego działalności artystycznej prezentujemy ponizej, natomiast tutaj zapoznacie się z całą twórczością tureckiego artysty.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem