EOS 450D/Digital Rebel Xsi

EOS 450D/Digital Rebel Xsi

Canon zaprezentował następcę amatorskiej lustrzanki cyfrowej modelu EOS 400D. EOS 450D otrzymał 12.1 megapikselową matrycę, 3 calowy wyświetlacz LCD, możliwość wykonywania zdjęć seryjnych z większą prędkością, zapis na kartach SD/SDHC i kilka innych zmian.

 


Canon EOS 450D jest kolejnym modelem lustrzanki cyfrowej przeznaczonym dla amatorów. Wyposażono go w matrycę CMOS o rozdzielczości 12.1 megapikseli, która posiada system ochrony przed różnego rodzajami zabrudzeniami. Za przetwarzanie obrazu odpowiedzialny jest procesor obrazu DIGIC III, który teraz przetwarza obraz w 14 bitowym trybie.  EOS 450D posiada teraz duży, 3 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 230,000 punktów. Dzięki funkcji Live View wyświetlacz posłuży nam również do kadrowania. Wzrosła też prędkość wykonywania zdjęć seryjnych.


EOS 450D/Digital Rebel Xsi

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem