Epson EF-100W/B - najmniejszy projektor laserowy 3LCD

Epson EF-100W/B - najmniejszy projektor laserowy 3LCD

Pierwszy przenośny projektor laserowy Epson zaprojektowano tak, by zapewnić użytkownikom domowym jak największą elastyczność pod względem zastosowań. Model EF-100W/B to najmniejszy projektor laserowy firmy Epson – jego najdłuższa krawędź mierzy jedynie 23 cm. Ten lekki i niewielki projektor, zapewniający dzięki technologii laserowej firmy Epson jasny i żywy obraz, dostępny jest w czarnym lub białym kolorze.Stosując laserowe źródło światła i umieszczając otwory wentylacyjne oraz wejście zasilania z boku obudowy, inżynierowie Epson opracowali urządzenie o kompaktowych wymiarach, które można dowolnie ustawić, pozwalający na rzutowanie obrazu w dowolnym kierunku. Daje to większą swobodę wyboru miejsca projekcji – może to być ściana czy ekran, ale na przykład także sufit lub podłoga. Ponadto urządzenie ma możliwość wyświetlania obrazu o wyjątkowo dużych wymiarach: jego przekątna może wynosić aż 150 cali. Laserowe źródło światła zapewnia jasny i żywy obraz niezależnie od pory dnia, dlatego nie ma potrzeby zaciemniania pokoju, a nawet korzystania z ekranu. Dodatkowym atutem jest funkcja automatycznej korekty zniekształceń geometrii obrazu.
 
Laserowe źródło światła wystarcza na 20 000 godzin pracy, dzięki czemu EH-100W/B stanowi bezobsługowe rozwiązanie, które sprawdzi się przez wiele lat eksploatacji. Możliwość codziennego korzystania z projektora aż przez dziesięć lat oznacza dla użytkownika gwarancję opłacalności zakupu, dzięki jego wyjątkowej długowieczności.
 
Oprócz mobilności EF-100W/B cechuje szybka i prosta konfiguracja. Ze skróconej instrukcji użytkownicy mogą dowiedzieć się, jak skonfigurować urządzenie oraz zapoznać się z jego podstawowymi funkcjami. Załączony pilot ułatwia nawigację po przyjaznym w obsłudze interfejsie.
 
Podłączenie z użyciem portu HDMI pozwala na dostęp do treści z telefonu, tabletu, odtwarzacza DVD, konsoli do gier czy laptopa. Równie proste jest korzystanie ze źródeł strumieniowych, czyli urządzeń takich jak Amazon Fire TV, Google Chromecast, Roku i Apple TV, które można podłączać bezpośrednio z tyłu obudowy.
 
Technologia plug and play obejmuje też elastyczne opcje dźwięku: wbudowane głośniki, interfejs Bluetooth do podłączania soundbarów i gniazdo słuchawkowe. Istnieje też możliwość wyboru trybu dźwięku adekwatnie do rodzaju oglądanych treści.
 
Projektor EF-100W/B jest przeznaczony dla osób doceniających estetykę. Biały wariant EF-100W ma srebrne akcenty wykończenia obudowy, a czarny EF-100B – miedziane krawędzie. Oba modele posiadają zaokrąglone narożniki, minimalistyczne przyciski i przyjemne w dotyku, skórzane wykończenie.
 
"Ten jedyny w swoim rodzaju projektor jest ważnym rozszerzeniem naszego portfolio urządzeń do kina domowego i oferuje znakomite możliwości dzięki długowiecznemu laserowi dającemu światło wysokiej jakości. Stylowy design i kompaktowa obudowa to dodatkowe atuty. Wierzymy, że ma on szanse na powodzenie także wśród małych firm: to atrakcyjna propozycja dla sprzedawców robiących prezentacje, profesjonalnych fotografów i projektantów demonstrujących swoje portfolio u klienta oraz właścicieli butików, salonów piękności, czyli klientów, którzy szukają niedrogich i kreatywnych rozwiązań ekspozycyjnych" – powiedział Andrzej Bieniek, Business Account Manager w Epson Europe.
 
Projektor laserowy 3LCD Epson EF-100W/B  pojawi się w sprzedaży w sierpniu 2019 r.
Reklama

E-szkoła portretu


Aby powstał poruszający portret, trzeba do perfekcji opanować warsztat i techniki fotograficzne. Fotografia portretowa jest nie tylko pasją, sztuką, jest także rzemiosłem.

 

E-szkołę portretu tworzy jedenastu fotografów, których zdjęcia publikowane są w prasie, wykorzystywane w kampaniach reklamowych, prezentowane na wystawach całego świata. To oni przekażą Ci niezbędną wiedzę do skutecznej samodzielnej pracy. Dzięki ich wiedzy nauczysz się zestawiać wszystkie elementy fotografii w naturalną całość tak, by tworzyć portrety przenikliwe, intrygujące, których nie da się zapomnieć.

 

Sprawdź jak przebiega e-kurs

 

Projektor laserowy 3LCD Epson EF-100W/B

 • Stylowe wykończenia (w EF-100W białe i srebrne, a w EF-100B – czarne i miedziane)
 • Małe wymiary (W×D×H: 210×227×88 mm)
 • Niewielka masa (2,7 kg)
 • Wydajne laserowe źródło światła wysokiej jakości (20 000 godz. / 12 000 godz.2 )
 • Żywy i realistyczny obraz widoczny nawet przy dziennym świetle (technologia 3LCD, 2000 lm, kontrast dynamiczny 2 500 000:1)
 • Duża przekątna rzutowanego obrazu (do 150 cali)
 • Rozdzielczość HD
 • Możliwość wyświetlania na niemal każdej powierzchni, w dowolnym kierunku (laserowe źródło światła, otwory wentylacyjne i wejście zasilania z boku).
 • Bezproblemowa konfiguracja (skrócona instrukcja, pilot)
 • Automatyczna regulacja obrazu (korekcja geometrii obrazu w pionie +/- 45, w poziomie +/- 40)
 • Wygodne odtwarzanie źródeł strumieniowych (1×HDMI 2.0, 1×USB)
 • Wygodne opcje odtwarzania dźwięku (wbudowany głośnik 5 W, łączność audio Bluetooth, gniazdo słuchawkowe)
 • Cichy wentylator (26 db / 29 db)

Epson EF-100W/B projektor laserowy 3LCD

 

Epson EF-100W/B projektor laserowy 3LCD

 

Epson EF-100W/B projektor laserowy 3LCD

Epson EF-100W/B projektor laserowy 3LCD

 

Autor: Materiały prasowe


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii: ProjektoryKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Pomidorki Zwiastuny jesieni Twoje piękno - Twoja historia ... Znaleźć swój kawałek wszechświata - to wolność ... Bywa, że słowa są bliskie jak by Twój dotyk ... Życie to ślad jaki pozostawiamy w czyimś sercu ... Piękno to historia ...