13 lipca 2011, 15:02
Autor: Antoni Żółciak
czytano: 6263 razy

Epson ELPCB01, czyli moduł przyłączeniowo-sterujący dla projektorów

Epson ELPCB01, czyli moduł przyłączeniowo-sterujący dla projektorów

Epson ELPCB01 to świetny sposób na ułatwienie sterowania projektorami, wizualizerami i głośnikami, szczególnie w zastosowaniach edukacyjnych.

Epson ELPCB01 pozwala, dodatkowo, uporządkować plątaninę kabli, jaka tworzy się zwykle przy rozbudowie multimedialnej klasy czy pracowni. Moduł współpracuje ze wszystkimi projektorami marki Epson, wyposażonymi w port RS232c oraz wejście USB do podłączenia wizualizera ELP-DC06. Pozwala to w znacznym stopniu usprawnić pracę prowadzącego zajęcia nauczyciela czy wykładowcy.

Epson ELPCB01 moduł przyłączeniowo-sterujący dla projektorów
Epson ELPCB01

Moduł instaluje się na ścianie, zwykle w sąsiedztwie ekranu czy interaktywnej tablicy, i podłącza do niego wszystkie gniazda projektora. Dzięki temu, podłaczanie i uaktywnianie dodatkowych urządzeń jest bardzo prosteu - wymaga jedynie podłaczenia urządzenia do modułu i naciśnięcia odpowiedniego klawisza. Moduł wyposażony jest również we wzmacniacz sygnału, dzięki czemu długość używanego kabla USB można zwiększyć nawet do dziesięciu metrów. Co więcej, można do ELPCB01 podłączyć dodatkowe, aktywne głośniki Epson ELPSP02 o mocy 15 watów.

Sugerowana cena detaliczna modułu ELPCB01 wynosi 990 złotych brutto.

[kn_advert]

 

Źródło: Epsonwww.swiatobrazu.pl