Epson FastFoto skanuje nawet 30 zdjęć w 30 sekund

Epson FastFoto skanuje nawet 30 zdjęć w 30 sekund

Co robisz, by chronić i cyfrowo udostępniać cenne odbitki? Chcesz zapanować nad stosami albumów ze zdjęciami i pudełkami z setkami fotografii? Nowy skaner FastFoto FF-680W firmy Epson to szybkie i proste rozwiązanie tego problemu. Kilka kliknięć pozwoli na skanowanie, obróbkę i udostępnianie pamiątkowych zdjęć rodzinnych i zabytkowych fotografii.


Ręczne ustawianie i skanowanie pojedynczej odbitki może być czasochłonne, zaś w przypadku setek zdjęć takie zadanie jest przytłaczające i wręcz niewykonalne. Dzięki automatycznemu podajnikowi skaner Epson FastFoto FF-680W może skanować z prędkością 30 zdjęć w 30 sekund, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do archiwizacji zdjęć.(1) Przetwarza fotografie o różnych kształtach i rozmiarach — standardowe, kwadratowe, panoramiczne czy polaroidowe w rozmiarze od 9 x 13 cm do 21 x 91 cm (panoramiczne). Dodatkowo rozpoznaje, czy potrzebne jest skanowanie obu stron zdjęcia i automatycznie przechwytuje ewentualne ręczne adnotacje na odwrocie fotografii.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem