25 marca 2013, 12:56
Autor: Antoni Żółciak
czytano: 12024 razy

Epson L550, L355 i L300 ze stałym zasilaniem w atrament

Epson L550, L355 i L300 ze stałym zasilaniem w atrament

Epson wprowadza do oferty kolejne drukarki z wbudowanym systemem zasilania w atrament. Tym razem produkty przeznaczone są dla małych firm, planujących obniżyć koszty drukowania.

Epson L550, L355 i L300 wyposażone są w pojemne, 70-mililitrowe zasobniki atramentowe, do których w prosty sposób można dolać tusz. Pozwala to obniżyć koszty drukowania w przeliczeniu na jedną stronę.

Różnica między poszczególnymi sprzętami związana jest z ich wielofunkcyjnością:

Drukarki L550 i L350 obsługują aplikację Epson iPrint, umożliwiającą bezprzewodowe drukowanie ze smartfonów i tabletów w obrębie biura. 

Epson
Epson L550
Fot. producenta

W zestawie znajdziesz cztery oddzielne butelki z atramentem błękitnym, purpurowym, żółtym i czarnym. Pozwoli to na wydrukowanie czterech tysięcy stron czarno-białych i ponad sześciu tysięcy stron w kolorze, co przekłada się na koszt  0,7 grosza wydrukowania pojedynczej kartki monochromatycznej (1,2 grosza w kolorze). 

Epson
Epson L355
Fot. producenta

Razem z drukarką dostaniesz dwie dodatkowe butelki z czarnym atramentem.

Urządzenia wyposażono w głowice drukujące Micro Piezo.

Wszystkie drukarki objęte są roczną gwarancją (lub do 30 tysięcy wydrukowanych stron), uwzględniającą wszystkie usługi wsparcia technicznego.

Epson
Epson L300
Fot. producenta

By uruchomić którąś z "elek", wystarczy napełnić pojemniki atramentem z butelek, włączyć drukarkę i poczekać, aż napełni się system zasilania.

Ceny detaliczne prezentują się następująco:

[kn_advert]

Źródło: Epsonwww.swiatobrazu.pl