Epson przygotowuje następną wersję R-D1?

Epson przygotowuje następną wersję R-D1?

W wywiadzie dla magazynu Amateur Photographer przedstawiciel firmy Epson mówił, iż firma "nie wyklucza możliwości wyprodukowania kolejnej wersji aparatu R-D1". Wspomniany model, prezentowany w roku 2004, jest pierwszym, cyfrowym dalmierzem.


Rob Clark, dyrektor europejskiego oddziału marketingu firmy Epson, udzielił odpowiedzi na kilka pytań zadanych mu przez redaktorów brytyjskiego Amateur Photographer. Mówił m.in. o "ponownym wejściu na rynek aparatów cyfrowych, jeśli tylko taki produkt okazałby się opłacalny" oraz o "możliwości zaprojektowania następnej wersji aparatu R-D1". Dalmierz ten powstał w roku 2004 we współpracy z Cosiną - wyposażono go w 6.1-megapikselową matrycę i mocowanie dla obiektywów Leiki.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem