Epson Stylus Pro 4900

Epson Stylus Pro 4900

Epson Stylus Pro 4900 to kompaktowa, 17-calowa drukarka produkcyjna. Jej zadaniem jest dostarczanie wysokiej jakości wydruków zdjęć komercyjnych i reprodukcji dzieł sztuki przy zachowaniu jednolitości kolorów i dokładnego ich dopasowania. Ponadto, jak deklaruje producent, urządzenie potrafi odwzorować 98 procent kolorów w skali PANTONE.


Epson Stylus Pro 4900 oferuje jedną z bardziej rozbudowanych gam kolorystycznych na rynku. Podobnie jak w przypadku dużo większych drukarek Stylus Pro 9890 i Stylus Pro 7890, tak i tutaj możemy posiłkować się opcjonalnym rozwiązaniem SpectroProofer, który ma m.in. zapewniać powtarzalne odwzorowanie kolorów mimo wykorzystania różnych podłoży.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem